فال درختی

بر اساس تاریخ تولدتان درخت مورد نظر را انتخاب نموده و در لیست پایین آن را پیدا نموده و خصوصیات اخلاقی خود را مشاهده کنید.

درخت مربوطهتاریخ تولد

درخت نارون=24 تیر الی3 مرداد

درخت سرو=4 مرداد الی13مرداد

درخت سپیدار=14 مرداد الی22 مرداد

درخت سدر=23 مرداد الی 1 شهریور

درخت کاج=2 شهریور الی11شهریور

درخت بیدمجنون=12 شهریورالی21 شهریور

درخت لیموترش=22شهریور الی31 شهریور

درخت زیتون=1مهر

درخت فندق=2مهر الی 11مهر

درخت سماق کوهی=12مهر الی21مهر

درخت افرا=22 مهر الی 1 آبان

درخت گردو=2 آبان الی 20 آبان

درخت شاه بلوط=21 آبان الی 30 آبان

درخت زبان گنجشک=1 آذر الی 10 آذر

درخت آلش=11 آذر الی 20 آذر

درخت انجیر=21 آذر الی 30 آذر

درخت راش=1 دی

درخت سیب=2 دی الی 10 دی

درخت صنوبر=11 دی الی 21 دی

درخت نارون=22 دی الی 4 بهمن

درخت سرو=5 بهمن الی 14 بهمن

درخت سپیدار=15بهمن الی 19 بهمن

درخت سدر=20بهمن الی 29 بهمن

درخت کاج=30 بهمن الی 9 اسفند

درخت بید مجنون=10اسفند الی 19 اسفند

درخت لیمو ترش=20 اسفند الی 29 اسفند

درخت بلوط=1 فروردین

درخت فندق =2 فروردین الی 11 فروردین

درخت سماق کوهی=12 فروردین الی 21 فروردین

درخت افرا=22 فروردین الی 31 فروردین

درخت گردو=1 اردیبهشت الی 10 اردیبهشت

درخت سپیدار=11اردیبهشت الی 24 اردیبهشت

درخت شاه بلوط=25 اردیبهشت الی 3 خرداد

درخت زبان گنجشک=4 خرداد الی 13 خرداد

درخت آلش=14 خرداد الی 23 خرداد

درخت انجیر=24 خرداد الی 2 تیر

درخت توس=3 تیر

درخت سیب =4 الی 13 تیر

درخت صنوبر=14 تیر الی 23 تیر

·درخت لیمو ترش(دودل)

آنچه را زندگی برایش مقرر ساخته خونسردانه می پذیرد.از جنگیدن،استرس و رنج کشیدن بیزار است و از تنبلی و بطالت خوشش نمی آید.این گروه اغلب ملایم و دل رحم بوده و بسیار وفادار هستند.این افراد با استعداد بودهولی از پشتکار کمی برخوردارند،برای همین کمتر استعداد خود را به شکوفایی می رسانند.

·درخت افرا(مستقل)

یک فرد معمولی نیست،آنها پر از تخیل و ابتکارند ولی در عین حال خجالتی و محتاط و کم حرف می باشند.این گروه دارای اعتماد به نفس بالایی هستند.آن ها تشنه تجربیات جدیدند.بعضی اوقات تعصبی می شوند.افراد این دسته دارای پیچیدگی های فراوان بوده و از نعمت حافظه خوب برخوردارند.آنها می خواهند همواره تاثیر گذار باشند.

·درخت سپیدار(بلاتکلیف)

بسیار اهل تجمل به نظر می رسند.خیلی اعتماد به نفس ندارند ولی وقتی لازم باشد از خود جرات نشان می دهند.آنها طالب محیطی گرم هستند و در انتخاب خود بسیار وسواس دارند.این گروه درای طبعی هنرمندانه هستند و گرایشی به سمت فلسفه دارند.آن ها در هر موقعیتی قابل اعتمادند و روابط را بسیار جدی می گیرند.

·درخت سدر(صمیمی)

زیبا هستند و می دانند چگونه با محیط سازگار شوند.به تجملات علاقه دارند و از سلامتی خوبی برخوردارند.خجالتی نیستند و غالبا دیگران را کمتر از خود می بینند و دارای اعتماد به نفس بسیار بالایی هستند. همواره منتظر یک عشق واقعی اند و قادرند سریع تصمیم بگیرند.

·درخت بید مجنون(مالیخولیایی)

زیبا،جذاب و بسیار وابسته به حس تلقین هستند. از هر چیز زیبا خوششان می آید.عاشق سفر بوده و می توانند تحت تاثیر قرار گیرند.آن ها صادق،خیالباف و بی قرارند ولی در عین حال پر توقع دارای بصیرتی بالا هستند.اغلب شریکی محکم پیدا می کنند.

·درخت شاه بلوط(صادق)

این گروه سیاستمدارانی مادرزادند.دارای توانی بالا در قضاوت بوده و علاقه مند به تاثیرگذاری برروی دیگران می باشند.اغلب فکر می کنند که دیگران آن ها را درک نمی کنند.آن ها فقط یکبار عاشق می شوند.

·درخت توس(الهام پذیر)

با نشاط و خوش پوش،مهربان و در عین حال متظاهر،افراط در هیچ کاری را دوست ندارند.از ابتذال متنفرند و زندگی در طبیعت و آرامش را دوست دارند.خیلی احساساتی نیستند.کمی بلند پرواز و پر از قوه تخیل می باشند و از وجودی ارام و راضی کننده سود می برند.

·درخت صنوبر(مرموز)

دارای سلیقه ای غیر عادی و خوب و تا حدی خودخواهانه هستند.این افراد با نزدیکان خود مدارا می کنند و متواضع و فروتن می باشند.این افراد خلاق بوده و دوستان فراوان و بلند پروازی دارند.

این دسته از مردم بسیار قابل اعتمادند.

·درخت زیتون(خردمند)

عاشق خورشید و گرما هستند. آن ها افرادی معقول و متعادل بوده که از پرخاش و خشونت دوری می کنند.بردبارند و بشاش و در صحنه های زندگی بسیار خونسرد رفتار می کنند.این گروه بسیار حساس اند و اصلا حسود نیستند.آن ها عاشق خواندن هستند.

·درخت فندق(غیر عادی)

دلربا،بی صبر و بسیار فهیم هستند.مبارزی فعال برای جنبش های اجتماعی هستند.کمی دم دمی مزاجند.این افراد،بردبارند و در قضاوت بسیار دقیق عمل می کنند.

·درخت سرو(باوفا)

قوی،عضلانی،سازگار و قانع به آن چه که زندگی به آن ها می دهد.خوشبین بوده و بسیار علاقه مند به پول و دانش هستند و از تنهایی متنفرند.بسیار مهربان هستند ولی گاهی سریع خشمگین می شوند.

·درخت سیب(عاشق)

این افراد فریبنده،جذاب و سراسر پر از انرژِی مثبت هستند.اهل خوش و بش،حادثه جو،حساس و همیشه عاشق اند.دوست دارند عاشق باشند و همیشه عاشقشان باشند.با وفا هستند.پر محبت،بسیار بخشنده،و پر استعداد و اصولا برای امروز زندگی می کنند. آن ها فیلسوفانی هستند با فکر آزاد که قوه تخیل بسیار بالایی دارند.

·درخت زبان کنجشک(بلندپرواز)

پر نشاط و سر زنده و به میزان بسیار زیاد جذاب هستند.این گروه از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می کنند.پا فشاری در هر کاری از خصوصیات آن هاست.از انتظار واهمه ای ندارند.جاه طلب و با هوش و پر استعداد و علاقه مند به بازی با سرنوشت می باشند.بسیار قابل اعتماد و درستکارند.آن ها در عاشقی محتاطند و بعضی اوقات مغزشان بر قلبشان حکمرانی می کند.

·درخت آلش(خوش سلیقه)

دارای زیبایی آرامش بخش بوده و همواره نگران وضع ظاهر خود می باشند.خوش سلیقه بوده و تا جایی که امکان دارد به خود سخت نمی گیرند.همواره یک زندگی منظم و معقول را هدایت می کنند.این گروه همیشه به دنبال مهربانی و آگاهی در یک شریک احساساتی اند.افراد این دسته بسیار با وجدان هستند.

·درخت سماق کوهی(احساساتی)

بسیار بشاش است.خود خواه نیست،جنب و جوش و ناآرامی و پیچیدگی ها را دوست دارد.هم وابسته و هم مستقل است.سلیقه خوبی دارد و جزو هنرمندان احساساتی است.این افراد می توانند شریک خوبی برای زندگی باشند ولی متاسفانه قدرت بخشش آنها بسیار کم است.

·درخت نارون(شریف)

دارای سرشتی مثبت بوده و با سلیقه لباس می پوشند.علاقه ای به بخشیدن خطاهای دیگران ندارند.همواره بشاش اند علاقه به رهبری کردن دارند و دوست ندارند از کسی اطاعت کنند.شریکی صادق و مهربانند که دوست دارند برای دیگران تصمیم بگیرند.نجیب زاده و دست ودلباز هستند و طبع خوبی برای شوخی دارند.

·درخت بلوط(شجاع)

طبعی قوی دارند.دلیر و نیرومند هستند و در کارها بسیار سخت گیر و مستقل عملمی کنند.حساس بوده و به تغییر،علاقه ای ندارند.همیشه پایشان را روی زمین نگه می دارند و اهل عمل اند.

·درخت کاج(منحصر به فرد)

به شراکت های موافق عشق می ورزند.آن ها می دانند که چگونه زندگی را راحت بگیرند.بسیار فعال و طبیعت گرا هستند.این گروه افرادی قابل اعتماد و اهل عملند که به سادگی عاشق می شوند ولی احساساتشان سریعا آن ها را می سوزاند و تا زمانی که ایده آل خود را نیابند.همه چیز برای آن ها نا امید کننده است.در روابط عاشقانه باید مراقب قلب ساده و صمیمی آن ها بود که شکسته نشود.

·درخت گردو(پرشور)

سخت گیر،عجیب و گاهی خودخواه می شوند.گاهی عکس العمل های غیر منتظره دارند.افراد این گروه نجیب و دارای افقی گسترده می باشند و فی البداه عمل می کنند.بلندپروازی آن ها نا محدود است و کمتر انعطاف پذیرند.شریکی هستند که همواره مورد تحسین قرار می گیرند.کمی حسود و احساساتی هستند و هرگز اهل مصالحه نمی باشند.

·درخت انجیر(حساس)

خیلی قوی و مستقل بوده و به تناقضات و حرف های نامربوط میداننمی دهند.زندگی،خانواده و بچه ها را دوست دارند.شوخ طبع بوده و به تنبلی و بطالت علاقه ای ندارند این گروه دارای استعداد و هوش بالفطره هستند.

·درخت راش(خلاق)

سلیقه خوب و قدرت سازماندهی بالاییدر زندگی و شغل خود دارند. اغلب نگران وضعیت ظاهری خود هستند.آن ها رهبران خوبی هستند. که غالبا ریسک های غیر ضروری انجام نمی دهند.این گروه به تناسب اندام خود از طریق رژیم،ورزش و...بسیار علاقه مندند.

 

 

  
نویسنده : سید هادی جلیلیان ; ساعت ۱٠:۱۸ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۱ امرداد ،۱۳۸٤